Na co si dát pozor!

Na "bezplatná poradenská centra" financované bankami.


1) Vždy se informujete kdo za bezplatnými službami stojí a kdo je financuje. Nic není zadarmo a velmi často se stává, že ušetříte pár tisíc a o desítky či stovky tisíc přijdete. A to z toho důvodu, že osobní bankrot je výhodný pro dlužníka, nikoliv pro banku či exekutora. Proto některá sdružení, neziskovky financované finančními ústavy (bankami, nebankovními a leasingovými společnostmi), kde vyhlášení osobního bankrotu je až ta poslední možnost oddlužení, pracují pro věřitele a nikoli pro Vás. Musíte si uvědomit, že banka pro uplatnění co nejvíce smluvních pokut potřebuje získat informace o Vašem zadlužení a zejména čas (pro vystavení smluvních pokut, sesplatnění úvěrů, atd..)! Efektivní osobní bankrot by tak měl proběhnout rychle - banka (jakýkoliv věřitel) by se měla dozvědět o osobním bankrotu až z Insolvenčního rejstříku!

2) Čím déle se věřitel dozvídá o vyhlášení osobního bankrotu, tím více jako dlužník ušetříte. Věřitel si tak nestihne napočítat různé penále, právní zastupování a náklady za exekuce. Dlužník tak splácí 30% z dluhu, nikoliv 30% z dluhu včetně dalších sankcí plynoucí ze smluv.


Máte dluhy a nevíte co s tím ? Pomužeme Vám najít nevhodnější způsob oddlužení!


Telefon5 Volejte poradenskou linku 800 603 603.

Měníme životy

Kontaktujte nás

VĚCI FINANČNÍ

Sídlo firmy:

Plachého 2

Plzeň 301 26

Provozní doba kanceláře:

po  - pá: 10 - 18, so: 9 - 15

Naši poradci jsou v celé ČR

Email: poradna@vecifinancni.cz

Web: www.vecifinancni.cz

Tel.: 800 603 603

Tel.: 377 477 726

Tel.: 737 207 056

Tel.: 731 188 664

Zvětšit mapu

Novinky

  • Pomoc podnikatelům

    1.4.2014

    V současnoti se otevřela mnohem snazší cesta také pro oddlužení podnikatelů. Novela insolvenčního zákona jim dává novou šanci. I Vy se tak můžete vymanit ze začarovaného kruhu.

    Kontaktujte nás. Při první konzultaci zdarma posoudíme Vaši situaci.