Varování před podvody

Centrální registr dlužníků České republiky vydal varování před podvodnými agenturami poskytujícími služby oddlužení.Vykricnik2


Dodržujte následující pokyny, než někomu předáte citlivé informaci o svém zadlužení a zaplatíte za zpracování podkladů pro úspešný návrh vedoucí k oddlužení:

1) Společnosti, které nabízejí oddlužení a zpracování Osobního bankrotu musí být k zastižení na úředně ohlášené adrese. V jiném případě doporučujeme u firmy nevyužít žádné služby.

2) Kvalitní poradenství v oblasti oddlužení a zpracování Osobního bankrotu je komplikovanou záležitostí, nenápadně nízká cena za služby naznačuje případnou neodbornost. Neodborné zpracování může později definitivně uzavřít cestu o oddlužení!

3) Pevná linka! Základem každé společnosti je kontaktní pevná linka. Pokud firmy nabízejí pouze mobilní spojení, nedoporučujeme využívat služby vedoucí k vyhlášení Osobního bankrotu.

4) Vyhlášení Osobního bankrotu nedoporučujeme svěřovat firmám, agenturám, které jednají s klienty v restauracích, hospodách, či jiných veřejných prostorách. Uvědomte si, že se jedná o odbornou ekonomicko-právně-poradenskou činnost!


Upozornění: Poradenské centrum ČR varuje před využíváním služeb prostřednictvím obchodních zástupců v terénu! Uvědomte si, že neúspěšně podaný Osobní bankrot je velkým zásahem do Vašeho život a je třeba k výběru poradenské firmy pečlivě Vážit, komu vypracování osobního bankrotu svěříte.

 

Na co si dát pozor!

Na "bezplatná poradenská centra" financované bankami.


1) Vždy se informujete kdo za bezplatnými službami stojí a kdo je financuje. Nic není zadarmo a velmi často se stává, že ušetříte pár tisíc a o desítky či stovky tisíc přijdete. A to z toho důvodu, že osobní bankrot je výhodný pro dlužníka, nikoliv pro banku či exekutora. Proto některá sdružení, neziskovky financované finančními ústavy (bankami, nebankovními a leasingovými společnostmi), kde vyhlášení osobního bankrotu je až ta poslední možnost oddlužení, pracují pro věřitele a nikoli pro Vás. Musíte si uvědomit, že banka pro uplatnění co nejvíce smluvních pokut potřebuje získat informace o Vašem zadlužení a zejména čas (pro vystavení smluvních pokut, sesplatnění úvěrů, atd..)! Efektivní osobní bankrot by tak měl proběhnout rychle - banka (jakýkoliv věřitel) by se měla dozvědět o osobním bankrotu až z Insolvenčního rejstříku!

2) Čím déle se věřitel dozvídá o vyhlášení osobního bankrotu, tím více jako dlužník ušetříte. Věřitel si tak nestihne napočítat různé penále, právní zastupování a náklady za exekuce. Dlužník tak splácí 30% z dluhu, nikoliv 30% z dluhu včetně dalších sankcí plynoucí ze smluv.


Máte dluhy a nevíte co s tím ? Pomužeme Vám najít nevhodnější způsob oddlužení včetně případného vyhlášení osobního bankrotu!


Telefon5 Volejte poradenskou linku 800 603 603.

Měníme životy

Kontaktujte nás

VĚCI FINANČNÍ

Sídlo firmy:

Plachého 2

Plzeň 301 26

Provozní doba kanceláře:

po  - pá: 10 - 18, so: 9 - 15

Naši poradci jsou v celé ČR

Email: poradna@vecifinancni.cz

Web: www.vecifinancni.cz

Tel.: 800 603 603

Tel.: 377 477 726

Tel.: 737 207 056

Tel.: 731 188 664

Zvětšit mapu

Novinky

  • Pomoc podnikatelům

    1.4.2014

    V současnoti se otevřela mnohem snazší cesta také pro oddlužení podnikatelů. Novela insolvenčního zákona jim dává novou šanci. I Vy se tak můžete vymanit ze začarovaného kruhu.

    Kontaktujte nás. Při první konzultaci zdarma posoudíme Vaši situaci.