Postup při oddlužení

1. Nezávazná konzultace zdarma 

Na této schůzce s Vámi podrobně projednáme Váš problém. Vyžádáme si od Vás všechny materiály nutné k posouzení Vaší situace a provedení finanční analýzy. Zároveň Vám představíme možné postupy, které Vám pomohou dostat se  z "dané situace ven". K tomu je nezbytné, aby jste nám poskytli maximum informaci. Pokud možno na nic nezapomněli, či něco vědomě nezamlčeli. Každý detail může být velmi důležitý. Na naší straně garantujeme 100% diskrétnost týkající se jakýchkoliv sdělení z Vaší strany.

 

2. Finanční analýza

Na základě vašich podkladů a podrobných informací zpracujeme finanční analýzu. Z té vyplyne jak na tom skutečně finančně jste a jaký je nejlepší způsob řešení vašeho problému.

 

3. Způsob oddlužení

Způsobů oddlužení může být celá řada a najít ten nejlepší není vždy úplně jednoduché. Vždy se snažíme najít řešení, které je pro Vás nejlepší a pokud možno se vyhnout osobnímu bankrotu. V mnoha případech proto osobní bakrot nedoporučíme a pokusíme se najít jinou cestu. A to především z toho důvodu, že pravděpodobnost schválení soudem může být za daných podmínek malá. Anebo také proto, že ještě není nutný. V tom případě doporučíme alternativní způsob oddlužení a budete-li souhlasit, také jej zrealizujeme. Pokud se však ukáže, že jiná cesta než osobní bankrot není, připravené podklady a výsledky analýzy předáme spolupracujícím advokátním kancelářím či insolvenčním správcům, kteří návrh připraví a odešlou na soud. A to tak aby byl na 99% soudem schválen.


4. Co je nutné vědět

Banner1b

Pro určení optimálního způsobu oddlužení je nutné doložit všechny závazky, případně exekuce, soupis významného majetku (ne vybavení domácnosti), příjmy (pokud Váš příjem nestačí, poradíme Vám, jak takovou situaci řešit) případně navrhnout způsob řešení zajištěných závazků (např. hypotéky - poradíme Vám, jak postupovat, aby jste o nemovitost nepřišli) a popsat celkovou osobní situaci. Jde o velké množství dokumentů, z nichž mnohé, ať už se ukáže jako vhodný nástroj řešení Vaši situace konsolidace, přeúvěrování, jednání s věřiteli, zastavení či zrušení exekuce nebo osobní bankrot, mají předepsanou podobu. Pomůžeme Vám z jejich shromážděním a obstaráním před předáním ke zpracování.

 

5. Výsledný návrh

Na závěr celého procesu budete seznámeni s výsledkem analýzy a návrhem na řešení Vaši finanční situace. 

 

6. Podrobnosti

Podrobnosti k jednotlivým krokům či způsobům řešení naleznete v dalších odkazech pod kolonkou Služby.

 Oddllužíme Vás

Kontaktujte nás

VĚCI FINANČNÍ

Sídlo firmy:

Plachého 2

Plzeň 301 26


Provozní doba kanceláře:

po  - pá: 10 - 17


Naši poradci Vás navštíví v celé ČR


Email: poradna@vecifinancni.cz

Web: www.vecifinancni.cz

Tel.: 377 477 728

Tel.: 731 188 664

Tel.: 737 207 056

Zvětšit mapu

Novinky

  • Služba vyhledávání dluhů

    14.8.2018

    Nevíte kolik dlužíte?

    Nevíte komu dlužíte?

    Věci finanční Vám pomohou zjistit hodnotu vašich dluhů.