Postup při oddlužení

1. Nezávazná konzultace zdarma 

Konzultace zdarma může proběhnou osobně v naší kanceláři nebo při podrobném telefonickm rozhovoru. 

Na této schůzce s Vámi podrobně projednáme Váš problém. Vyžádáme si od Vás všechny materiály nutné k posouzení Vaší situace a provedení finanční analýzy. Zároveň Vám představíme možné postupy, které Vám pomohou dostat se  z "dané situace ven". K tomu je nezbytné, aby jste nám poskytli maximum informaci. Pokud možno na nic nezapomněli, či něco vědomě nezamlčeli. Každý detail může být velmi důležitý. Na naší straně garantujeme 100% diskrétnost týkající se jakýchkoliv sdělení z Vaší strany.

 

2. Finanční analýza

Na základě vašich podkladů a podrobných informací zpracujeme finanční analýzu. Z té vyplyne jak na tom skutečně finančně jste a jaký je nejlepší způsob řešení Vašeho problému.

 

3. Způsob oddlužení

Způsobů oddlužení může být celá řada a najít ten nejlepší není vždy úplně jednoduché. Vždy se snažíme najít řešení, které je pro Vás nejlepší a pokud možno se vyhnout osobnímu bankrotu. V mnoha případech proto osobní bakrot nedoporučíme a pokusíme se najít jinou cestu. A to především z toho důvodu, že pravděpodobnost schválení soudem může být za daných podmínek malá. Anebo také proto, že ještě není nutný. V tom případě doporučíme alternativní způsob oddlužení a budete-li souhlasit, také jej zrealizujeme. Pokud se však ukáže, že jiná cesta než osobní bankrot není, připravené podklady a výsledky analýzy předáme spolupracujícím advokátním kancelářím či insolvenčním správcům, kteří návrh připraví a odešlou na soud. A to tak aby byl na 99% soudem schválen.


4. Co je nutné vědět

Banner1b

Pro určení optimálního způsobu oddlužení je nutné doložit všechny závazky (ty které splácíte i ty které nesplácíte, zajištěné i nezajištěné), případně exekuce, soupis významného majetku (ne vybavení domácnosti), všechny příjmy i výdaje (máme připraveny podrobné tabilky, které vyplníte) a popsat celkovou osobní situaci. Jde o velké množství dokumentů, z nichž mnohé, ať už se ukáže jako vhodný nástroj řešení Vaši situace konsolidace, přeúvěrování, jednání s věřiteli, zastavení či zrušení exekuce nebo osobní bankrot, mají předepsanou podobu. Pomůžeme Vám z jejich shromážděním a obstaráním před předáním ke zpracování.

 

5. Výsledný návrh

Na závěr celého procesu budete seznámeni s výsledkem analýzy a návrhem na řešení Vaši finanční situace. Obzvláštní pozornost věnujeme záchranám nemovitostí, ať už se jedná o byty, domy, hospodářské budovy nebo třeba provozní nemovitosti Vaší firmy.

 

6. Podrobnosti

Podrobnosti k jednotlivým krokům či způsobům řešení naleznete v dalších odkazech pod kolonkou Služby.

 Oddllužíme Vás

Kontaktujte nás

VĚCI FINANČNÍ

Sídlo firmy:

Plachého 2

Plzeň 301 26


Provozní doba kanceláře:

Po: Pouze pro dohodnuté schůzky

Út:  Pouze pro dohodnuté schůzky

St:: 9 - 12, 14 - 17

Čt:  Pouze pro dohodnuté schůzky

Pá:  Pouze pro dohodnuté schůzky

Schůzky si prosím dohodněte na čísle 731 188 664


Telefonické konzultace:

pondělí - neděle: 10 - 18

Tel.: 377 477 728

Tel.: 731 188 664

Tel.: 737 207 056


Naši poradci Vás navštíví v celé ČR


Email: poradna@vecifinancni.cz

Web: www.vecifinancni.cz

Zvětšit mapu

Novinky

  • Služba vyhledávání dluhů

    14.8.2018

    Nevíte kolik dlužíte?

    Nevíte komu dlužíte?

    Věci finanční Vám pomohou zjistit hodnotu vašich dluhů.