Naše služby

Poskytujeme komplexní služby v těchto oblastech:

1) Oddlužení

2) Služba vyhledávání dluhů

3) Finanční analýza

4) Konsolidace půjček a přeúvěrování

5) Výkup nemovitostí a zpětný prodej

6) Zpětný leasing nemovitostí

7) Osobní bankrot

8) Překlenovací půjčky


Banner2

Proč právě my?

1) Na rozdíl od většiny konkurence máme jasný a stručný ceník služeb.

Samozřejmě můžete na internetu nalézt poměrně mnoho jednotlivců i firem nabízejících pomoc s dluhy či přímo oddlužení, a to nejrůznějšími způsoby. Lákají Vás na to, že poskytují služby zadarmo. Vše je ale většinou nakonec  jinak.

Sice nezaplatíte za samotný návrh (platba za něj je ze zákona pohledávkou za majetkovou podstatou takže se Vás vlastně bezprostředně nemusí týkat), ale za všechny (až na úvodní) konzultační hodiny dle advokátního tarifu či tarifu inslovenčního správce. Přitom ve velké většině případů vůbec není nutné řešení situace formou osobního bankrotu. Ten je totiž opravdu velice výrazným zásahem do Vašeho života a měl by být tou úplně poslední možností jak situaci řešit. Výsledkem tak často jsou velmi drahé rady a někdy bohužel i nekvalitní výstupy.

Pokud se tedy přesně informujete na cenu, zjistíte, že naše služby patří k těm nejlevnějším a nejkvalitnějším na trhu.


2) Prozkoumáme s Vámi všechny možnosti a navrhneme nejlepší z nich. A pokud po finanční analýze a vyčerpání všech ostatních možností opravdu dojdeme k názoru, že není jiné cesty než oddlužení dle insolvenčního zákona (lidově osobní bankrot), připravíme Vás na něj a doporučíme rychlého a dobrého advokáta.


3) U nás nebudete podepisovat žádné směnky, skryté závazky, apod. Spolupracujeme s bankami, pojišťovnami, solidními nebankovními ústavy s licencí České národní banky, ale i renomovanými advokátními kancelářemi, spolehlivými insolvenčními správci a dalšími subjekty.


4) Kromě pracovníků, kteří se léta pohybovali v managmentu finančních institucí a obchodních firem, máme i právní zázemí.


5) Léta zkušeností z vedení firem pohybujících se v oblasti obchodu a financí nám dávají rozhled, kontakty a možnosti tradičních i novátorských řešení Vašich těžkostí.


Telefon5MÁTE DLUHY A NEVÍTE CO S TÍM? POMŮŽEME VÁM.


Volejte zdarma 731 188 664.

Oddllužíme Vás

Kontaktujte nás

VĚCI FINANČNÍ

Sídlo firmy:

Plachého 2

Plzeň 301 26


Provozní doba kanceláře:

po  - pá: 10 - 17


Naši poradci Vás navštíví v celé ČR


Email: poradna@vecifinancni.cz

Web: www.vecifinancni.cz

Tel.: 377 477 728

Tel.: 731 188 664

Tel.: 737 207 056

Zvětšit mapu

Novinky

  • Služba vyhledávání dluhů

    14.8.2018

    Nevíte kolik dlužíte?

    Nevíte komu dlužíte?

    Věci finanční Vám pomohou zjistit hodnotu vašich dluhů.