Naše služby

Poskytujeme komplexní služby v těchto oblastech:

1) Oddlužení

2) Služba vyhledávání dluhů

3) Finanční analýza

4) Konsolidace půjček a přeúvěrování

5) Výkup nemovitostí a zpětný prodej

6) Zpětný leasing nemovitostí

7) Osobní bankrot

8) Překlenovací půjčky


Banner2

Proč právě my?

1) Na rozdíl od většiny konkurence máme jasný a stručný ceník služeb.

Samozřejmě můžete na internetu nalézt poměrně mnoho jednotlivců i firem nabízejících pomoc s dluhy či přímo oddlužení, a to nejrůznějšími způsoby. Lákají Vás na to, že poskytují služby zadarmo. Vše je ale většinou nakonec  jinak.

Sice nezaplatíte za samotný návrh (platba za něj je ze zákona pohledávkou za majetkovou podstatou takže se Vás vlastně bezprostředně vůbec nemusí týkat), ale za všechny (až na úvodní) konzultační hodiny dle advokátního tarifu či tarifu inslovenčního správce. To je velice rozšířený způsob dorovnání příjmů. A dlužno podotknout, že také velice drahý. Advokátní služby většinou začínají na částce 2.000,- Kč za hodinu.

Přitom ve velké většině případů vůbec není nutné řešení situace formou osobního bankrotu. Ten je totiž opravdu velice výrazným zásahem do Vašeho života a měl by být tou úplně poslední možností jak situaci řešit. Výsledkem tak často jsou velmi drahé rady a někdy bohužel i nekvalitní výstupy. Přitom z naší dlouholeté zkušenosti vyplývá, že až 90% všech případů se dá vyřešit jinak než osobním bankrotem. 

Pokud se tedy přesně informujete na cenu, zjistíte, že naše služby patří k těm nejlevnějším a nejkvalitnějším na trhu.


2) Prozkoumáme s Vámi všechny možnosti a navrhneme nejlepší z nich. A pokud po finanční analýze a vyčerpání všech ostatních možností opravdu dojdeme k názoru, že není jiné cesty než oddlužení dle insolvenčního zákona (lidově osobní bankrot), připravíme Vás na něj a doporučíme rychlého a dobrého advokáta ze zkušenostmi s insolvenčním řízením. Za samotný návrh přitom už nebudete platit nic (v případě, že se advokát přihlásí s pohledávkou za sepis do insolvenčního řízení) nebo jen částku předepsanou zákonem, což je 4.000,- Kč v případě jednotlivce a 6.000,- Kč v případě manželského páru. 


3) U nás nebudete podepisovat žádné směnky, skryté závazky, apod. Spolupracujeme s bankami, pojišťovnami, solidními nebankovními ústavy s licencí České národní banky, ale i renomovanými advokátními kancelářemi, spolehlivými insolvenčními správci a dalšími subjekty.


4) Kromě pracovníků, kteří se léta pohybovali v managmentu finančních institucí a obchodních firem, máme i široké právní zázemí.


5) Léta zkušeností z vedení firem pohybujících se v oblasti obchodu a financí nám dávají rozhled, kontakty a možnosti tradičních i novátorských řešení Vašich těžkostí.


Telefon5MÁTE DLUHY A NEVÍTE CO S TÍM? POMŮŽEME VÁM.


Volejte zdarma 731 188 664.

Oddllužíme Vás

Kontaktujte nás

VĚCI FINANČNÍ

Sídlo firmy:

Plachého 2

Plzeň 301 26


Provozní doba kanceláře:

Po: Pouze pro dohodnuté schůzky

Út: Pouze pro dohodnuté schůzky

St:: 9 - 12, 14 - 17

Čt: Pouze pro dohodnuté schůzky

Pá: Pouze pro dohodnuté schůzky

Schůzky si prosím dohodněte na čísle 731 188 664 nebo 737 207 056


Telefonické konzultace:

pondělí - sobota: 10 - 18

Tel.: 377 477 728

Tel.: 731 188 664

Tel.: 737 207 056


Naši poradci Vás navštíví v celé ČR


Email: poradna@vecifinancni.cz

Web: www.vecifinancni.cz

Zvětšit mapu

Novinky

  • Služba vyhledávání dluhů

    14.8.2018

    Nevíte kolik dlužíte?

    Nevíte komu dlužíte?

    Věci finanční Vám pomohou zjistit hodnotu vašich dluhů.