Naše služby

Poskytujeme komplexní služby v těchto oblastech:

1) Finanční analýzy

2) Oddlužení

3) Konsolidace půjček

4) Výkupu nemovitostí

5) Překlenovacích půjček


Banner2

Proč právě my?

1) Na rozdíl od většiny konkurence máme jasný a stručný ceník služeb. Samozřejmě můžete na internetu nalézt poměrně mnoho jednotlivců i firem nabízejících oddlužení, a to nejrůznějšími způsoby. Lákají Vás na to, že poskytují služby zadarmo. Vše je ale většinou nakonec  jinak. Sice nezaplatíte za samotný návrh, ale za všechny (až na úvodní) konzultační hodiny dle advkátního tarifu či tarifu inslovenčního správce. Přitom velmi často není nutné k řešení situace přistupovat k osobnímu bankrotu. Výsledkem jsou velmi drahé rady a často i nekvalitní výstupy. Pokud se tedy přesně informujete na cenu, zjistíte, že naše služby patří k těm nejlevnějším a nejkvalitnějším na trhu.

2) Osobní bankrot a s tím spojené oddlužení nemusí zdaleka být jedinou cestou. Prozkoumáme s Vámi všechny možnosti a navrhneme nejlepší z nich.

3) U nás nebudete podepisovat žádné směnky, skryté závazky, zastavovat majetek, apod. Spolupracujeme s renomovanými advokátními kancelářemi, spolehlivými insolvenčními správci, bankami, pojišťovnami a solidními nebankovními ústavy.

4) Kromě pracovníků, kteří se léta pohybovali v managmentu finančních institucí a obchodních firem, máme i právní zázemí.

5) Léta zkušeností z vedení firem pohybujících se v oblasti obchodu a financí nám dávají rozhled, kontakty a možnosti tradičních i novátorských řešení Vašich těžkostí.


Máte dluhy a nevíte co s tím? Pomůžeme Vám.

 Telefon5Volejte zdarma 800 603 603.

Měníme životy

Kontaktujte nás

VĚCI FINANČNÍ

Sídlo firmy:

Plachého 2

Plzeň 301 26

Provozní doba kanceláře:

po  - pá: 10 - 18, so: 9 - 15

Naši poradci jsou v celé ČR

Email: poradna@vecifinancni.cz

Web: www.vecifinancni.cz

Tel.: 800 603 603

Tel.: 377 477 726

Tel.: 737 207 056

Tel.: 731 188 664

Zvětšit mapu

Novinky

  • Pomoc podnikatelům

    1.4.2014

    V současnoti se otevřela mnohem snazší cesta také pro oddlužení podnikatelů. Novela insolvenčního zákona jim dává novou šanci. I Vy se tak můžete vymanit ze začarovaného kruhu.

    Kontaktujte nás. Při první konzultaci zdarma posoudíme Vaši situaci.