Příběhy Vás, našich klientů

... rozvedl jsem se a byl najednou bez domova, bez partnerky a bez peněz. Krize, deprese a ztráta chuti do života na sebe nenechaly dlouho čekat. Když jsem se zhruba po roce vzpamanoval, čelil jsem už devíti exekucím. Ve snaze dát si život dohromady jsme platil jednak exekuce a zároveň i alimenty. Bohužel až po sedmi letech mne napadlo vyhledat radu doborní a obrátil se na Věci finanční. Ti provedli audit mých dluhů a zjistili, že jsme bývalou manželku přeplatil o více než 200 tis. Kč, dvě exekuce jsou nezákonné a další dluhy lze snížit. Výsledekm bylo zastavení a zrušení nezákonných exekucí,dohoda o sloučení dalších aby se ušetřilo za poplatky exekutorům, snížení dluhů o více než 200 tis. a celkové vyřešení situace. A ukázalo se, že namísto osobního bankrotu o nějž jsem na začátku stál je možné vyřešit celou situaci úvěrem a já si tím nezavřu na nejméně 10 let dveře k hypotéce. Můj život tak dostal další smysl a hlavně perspektivu.
                                                                                                                                                                                                                                                                  L.P. z Plzně


......měla jsem s manželem dohodu o tom, kolik mi bude měsíčně dávat peněz. Stačilo mi to do té doby, než jsem přisla o práci. Novou jsem si po čase našla, ale měla jsem o dost menší výplatu. Holka začala chodit na vysokou, malá na ekonomku a mě peníze nestačily. Manžel zedničil a v posledních letech to také moc nešlo. Bála jsem se mu říct o peníze, byl dost nervózní i tak. Vzala jsem si první půjčku v roce 2009. Pak druhou a třetí. Vypadalo to dlouho dobře, ale už jsem nestíhala splácet a opět mi chyběly peníze. Tak jsem si vzala další...konec byl, že jsem měla 27 půjček. Ty za poslední dva roky byly samé malé, krátké, abych měla na splátky...měla jsem splácet 20 tisíc měsíčně a dostávala jsem 14000,-. Měli jsme dům, už jsem se o něj začala bát. Vyhrožovali mi exekucemi. Manžel stále nic nevěděl. Byla jsem na zhroucnení. Nakonec mě zachránilo, že jsem našla u doktrora v čekárně letáček Věcí finančních a zašla na konzultaci. Na druhou schůzku už jsme šli s manželem a vše se vyřešilo....prošli jsme odlužením, dům stále máme...s manželem jsem si to nakonec vysvětlili....zachránilo mi to život....

                                                                                                                                                                                                                                                                  K.M. z Plzně


....podnikal jsem, dařilo se mi...pořídili jsme si se ženou hypotéku na téměř 5 milionů....nakoupili si auta na leasing...taky máme čtyři děti, kterým jsme chtěli dopřát vše, co my neměli. Pak přišela krize a já o podnikání úplně přišel...Splátky ale na mě čekaly každý měsíc dál. Tak jsem si začal půjčovat. Bylo to děsné. Neměl jsem téměř žádný příjem a dluhy narůstaly. Pak jsem našel práci, to už jsme měli exekuce a tak mi téměř nic nezbývalo. Začal  jsem tedy pracovat jinde, kde mi dávali penize na ruku. Bylo to celé ponižující a nezdálo se mi,že bych z toho mohl vyváznout. Vlastně jsem rezignoval. Už jsem neměl sílu a tak mě občas zachraňoval brácha, který mi vždy dal nějaké peníze, abychom měli co jíst. Nakonec bouchl do stolu on a řekl mi,že to buď začnu řešit, nebo s podporou končí a domluvil mi schůzku ve firmě Věci finanční...už je mi zase dobře, vrátila se mi důstojnost. Dům jsem sice prodali, protože ho nemělo vzhledem k výši dluhů smysl zachraňovat, ale chodím do normální práce a za tři roky budu moct začít s úplně čistým stolem... Děkuji.

                                                                                                                                                                                                                                                                 A.Z. Praha....klientkou Věcí finančních jsem se stala díky svojí sestře, která se už nechtěla dívat na to, jak mi manžel ničí život. Už jsme spolu nebyli hodně roků, ale nerozvedli jsme se..snad kvůli dceři, nebo jsem se bála, že pak budu úplně sama, to nevím. O něm jsem moc nevěděla, alimenty neplatil a o to větší šok jsem zažila, když mi na plat přišla exekuce. Taky mi dali plombu na domek, který jsem zdědila po rodičích a ve kterém jsme s dcerou bydleli. Vůbec jsem nevěděla, co mám dělat. Ale to bylo jedno. Pan Sivák mého manžela sám vyhledal, vše domluvil a oba jsem se oddlužili. Domek mi zůstal a s manželem jsme se konečně rozvedli. Takže šťastný konec na konec..

                                                                                                                                                                                                                                                           M.R. z Olomouce...podnikám, ale od roku 2008 jsem v propadu, ze kterého jsem se stále úplně nedostal...pochopitelně jsem úměrně tomu měl nastavené všechny výdaje rodiny. Hypotéku, leasing a za poslední roky jsem si nabral dost i ve spotřebitelských úvěrech. Nicméně velká část mých závazků byla z podnikání. Ing. Sivák nám v situaci, která se nám jevila jako bezvýchodná a jako jednou možnost jsme viděli, poslat firmu do úpadku, vše prodat a nastěhovat se do nájemního bytu, našel řešení. Firmu máme, oddělili jsme zdravé jádro, v podnikání, což je náš jediný příjem, budu pokračovat a ostatní jsme vyřešili oddlužením. Vůbec jsem v něco takového nedoufal. Oceňuji velmi profesionální jednání, velmi korektní přístup a skvělé řešení zcela v souladu s legislativou.  Velice děkuji.

                                                                                                                                                                                                                                                           J.F. Jihlava...jsme zo Slovenska...prišli jsme tu pracovat v roku 1998. Ale posledních pet let, to s prací bolo těžké. Mali jsme půjčky na zařízení bytu a taky na auto a když nebyla práce, nestíhali jsme splácet. Měli jsem exekuci a tak když už práce byla, stejně nám nic nezbývalo. Vzali jsme si půjčku od nebanky, nemůžu napsat která firma to byla. Ze 40 000 jsme rázem dlužili 160000,- tak jsme si vzali další malou, abychom měli z čeho peníze dávat a z 10000 bylo rázem 120000,-. Vypadalo to jako konec. Pak mi poradili tuhle firmu. Udělala nám insolvenci, ale ještě popřela dluhy od tých lichvářů. Nakonec nám zbylo na placení jen polovina a něco z té exekuce. Poslali jsme sem pak něktorých známých z práce, aby jim taky pomohli.

                                                                                                                                                                                                                                                               M.F. Plzeň Volejte 731 188 664 a domluvte si konzultaci zdarma.

Nemůžete přijít osobně? Nevadí, vyplňte následující formulář, napište nám své dotazy a my se s Vámi spojíme.Jméno a příjmení:

Telefon:

E-mail:


Místo pro Vaši zprávu:

 

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a osmnáct 

Oddllužíme Vás

Kontaktujte nás

VĚCI FINANČNÍ

Sídlo firmy:

Plachého 2

Plzeň 301 26


Provozní doba kanceláře:

Po: Pouze pro dohodnuté schůzky

Út:  Pouze pro dohodnuté schůzky

St:: 9 - 12, 14 - 17

Čt:  Pouze pro dohodnuté schůzky

Pá:  Pouze pro dohodnuté schůzky

Schůzky si prosím dohodněte na čísle 731 188 664


Telefonické konzultace:

pondělí - neděle: 10 - 18

Tel.: 377 477 728

Tel.: 731 188 664

Tel.: 737 207 056


Naši poradci Vás navštíví v celé ČR


Email: poradna@vecifinancni.cz

Web: www.vecifinancni.cz

Zvětšit mapu

Novinky

  • Služba vyhledávání dluhů

    14.8.2018

    Nevíte kolik dlužíte?

    Nevíte komu dlužíte?

    Věci finanční Vám pomohou zjistit hodnotu vašich dluhů.